Vydejte se s námi
přírodní cestou

Pro Relax 60 kapslí

Pro Relax 60 kapslí
Cena: 169 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Přípravek Pro Relax obsahuje vitamíny B3, B5 a B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání organismu, k normálnímu energetickému metabolismu.

Niacin a vitamín B6 podporují nervovou a psychickou činnost. L-tryptofan patří mezi esenciální aminokyseliny, což znamená, že si je náš organismus neumí sám vytvořit, ale přijímá je z potravy. Kozlík lékařský podporuje duševní zdraví, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální trávení a kognitivní funkce.

Složení v 1 kapsli

L-tryptofan 200 mg, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis L., extrakt 10:1 odpovídá 500 mg aktivní látky) 50 mg, Vitamín B3 (niacin, nikotinamid, vitamín PP) 16 mg [100 % RHP], Kyselina pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý) 6 mg 100 % RHP], Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg [100 % RHP], stearan hořečnatý (látka protispékavá). RHP – referenční hodnota příjmu.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Balení

60 kapslí - dávka na 2 měsíce

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Náš tip

V naší nabídce naleznete také další přípravky na stres a nervozitu.

Produkt je zařazen také v sekcích: