Vydejte se s námi
přírodní cestou

Parozin 90 kapslí

Parozin 90 kapslí
Cena: 349 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Extra silná kombinace extraktů z ořešáku, česneku, lapača, dýně, kurkumy, hřebíčku a tymiánu.

Jedná se o přípravek obsahující řadu složek, které přispívají k normálnímu rozvoji střevní mikroflóry a při trávení. Účinnost tymiánu je podpořena bylinami přispívajícími k normálnímu trávení (kurkuma, hřebíčkovec, tymián) i k normální obranyschopnosti organismu (česnek, tymián, kurkuma).

Složení v 1 kapsli

Ořešák černý, slupky (Juglans nigra) 10:1 extrakt 150 mg, Česnek setý, cibulka (Allium sativum) 10:1 extrakt (1 % allicin) 100 mg, Lapacho červený list (Tabebula heptaphylla) 10:1 extrakt 50 mg, Kurkuma dlouhá, kořen (Cucurbita pepo) 10:1 extrakt (95 % curcumin) 50 mg, Hřebíčkovec volný, listy a květy (Syzygium aromaticum) 10:1 extrakt 30 mg. Tymián obecný, květ (Thymus vulgaris) 10:1 extrakt 30 mg, rostlinná kapsle (HPMC), nosič: stearan hořečnatý.

% DRHP - denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování

Užívejte 2-3 kapsle denně.

Balení

90 kapslí - dávka na 1-1,5 měsíce

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 C° v uzavřeném obalu.

Produkt je zařazen také v sekcích: