Vydejte se s námi
přírodní cestou

Mumio 250 mg 90 tablet

Mumio 250 mg 90 tablet
Cena: 289 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Mumio je horská pryskyřice nazývaná také "Slzy hor" nebo "Černé zlato". Jedná se o vzácnou přírodní látku, která se nachází pouze v některých pohořích, jako jsou Himaláje a pohoří Altaj v těžko dostupných skalách, jeskyních a prasklinách. Slovo "mumio" pochází z řečtiny s významem "uchovávající tělo". Je to pozoruhodný koncentrát minerálních látek a stopových prvků s vysokou vstřebatelností, s obsahem vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu, ale i železa, zinku, síry, selenu, manganu a molybdenu. 

Napomáhá regeneraci organismu při poranění, pro podporu hojení žaludku, střev i pokožky, pro normální hladinu cholesterolu. Velmi ho ocení především tělo strádající nedostatkem minerálních látek, díky jeho bezkonkurenčnímu vstřebávání. 

Složení

Mumio (Ashphaltum, Shilajit) extrakt 3:1 (standardizováno na 20 % kyseliny fulvovové) 250 mg, plnidlo mikrokrystalická celulóza, inulin – vláknina z čekanky (Cichorium intybus) 90 mg, nosič: stearan hořečnatý.

% DRHP = denní referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal).

(-) = DRHP není stanovena.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Balení

90 tablet - dávka na 90 dní

Upozornění

Doplněk stravy.

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC v uzavřeném obalu.

Náš tip

V naší nabídce naleznete také další přípravky obsahující mumio.

Produkt je zařazen také v sekcích: