Vydejte se s námi
přírodní cestou

FitMe Chondro 120 tablet

FitMe Chondro 120 tablet
Cena: 199 Kč
Přejít k nákupu

Popis

FitMe Chondro - jeden z nejlepších špičkových kloubních přípravků na trhu představuje vyváženou kombinaci glukosaminu, chondroitinu, MSM s přídavkem kolagenních peptidů typu I, II i III. Komplexní prémiové složení doplňuje vitamin C, D, B7 a enzym bromelain, který významně podporuje regeneraci organismu. Bylinné extrakty z kozince blanitého a boswelie podporují zdravou funkci kloubů. Extrakt z pepřovníku pak navíc zvyšuje využitelnost všech obsahových látek. 

Složení v 1 tabletě

Glukosamin sulfát 385 mg, hydrolyzovaný kolagen typu I a II 260 mg, chondroitin sulfát 165 mg, MSM (metylsulfonylmethan) 150 mg, kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, pryskyřice) 40 mg, bromelain 40 mg, vitamín C 20 mg, kozinec blanitý (Astragalus memranaceus) 10 mg, kolagenní hydrolyzát 5 mg, pepř černý (pepřovník černý, Piper nigrum, extrakt z plodu) 2 mg, biotin (vitamín B7) 0,0075 mg, vitamín D3 (cholekalciferol) 0,0025 mg. Protispékavá látka: steran hořečnatý, rozvolňující látka: mikrokrystalická celulóza.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1 – 2 x denně mezi jídly. Doporučuje se užívat min. po dobu 2 měsíců.

Balení

120 tablet

Upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Náš tip

V naší nabídce naleznete další přípravky pro klouby.

Produkt je zařazen také v sekcích: