Vydejte se s námi
přírodní cestou

FitMe Chondro 120 tablet

FitMe Chondro 120 tablet
Cena: 229 Kč
Přejít k nákupu

Popis

FitMe Chondro - jeden z nejlepších špičkových kloubních přípravků na trhu představuje vyváženou kombinaci glukosaminu, chondroitinu, MSM s přídavkem kolagenních peptidů typu I, II i III. Komplexní prémiové složení doplňuje vitamin C a D. Bylinné extrakty z kozince blanitého a boswelie podporují zdravou funkci kloubů. Extrakt z pepřovníku pak navíc zvyšuje využitelnost všech obsahových látek. 

Složení v 1 tabletě

Glukosamin sulfát 2KCl 385 mg (-), kolagenní hydrolyzát 260 mg (-), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát 90% 165 mg (-), MSM 150 mg (-), extrakt 85% z pryskyřice indického kadidlovníku (Boswelia serrata) 40 mg (-), kyselina askorbová (vitamin C) 40 mg (50 %), extrakt 10:1 z kořene a stonku kozince blanitého (Astragalus memranaceus) 10 mg (-), protispékavá látka: stearan hořečnatý, extrakt 95% z plodů pepře (Piper nigrum) 2 mg (-), potahová látka: HPMC, cholekalciferol (vitamin D3) 0,004 mg (80 %). % DRHP = denní referenční hodnota příjmu.

(-) = DRHP není stanovena.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1 – 2 x denně mezi jídly. Doporučuje se užívat min. po dobu 2 měsíců.

Balení

120 tablet

Upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Náš tip

V naší nabídce naleznete další přípravky pro klouby.

Produkt je zařazen také v sekcích: