Vydejte se s námi
přírodní cestou

EREGMA Max Power 120 tablet

EREGMA Max Power 120 tablet
Cena: 479 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Eregma MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Tablety pro lepší sex.

Přípravek Eregma MAX Power pomáhá zvyšovat výkonnost organismu. Obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Účinek produktu je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů.

Eregma MAX Power obsahuje byliny maca a kotvičník označované jako "přírodní viagra", žen-šen označovaný za "kořen života", ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax.

Obsažené prvky selen, zinek a měď tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organismu. V přípravku Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dobře dostupné formě a organismus je schopen je velmi dobře využít.

Složení v 1 tabletě

Extrakt kořene řeřichy peruánské/maka (Lepidium meyenii) 500 mg (-), L-arginin hydrochlorid 200 mg (-), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt plodu kotvičníku zemního (Tribulus terrestris ) 60 mg (-), extrakt nati ženšenu (Panax ginseng) 60 mg (-), extrakt plodu ostropestřece mariánského (Silybum marianum) 35 mg (-), extrakt kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) 35 mg (-), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát) 33,5 mg (279%), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt listu jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 10 mg (-), zahušťovadlo (polyvinylpyrolidon), extrakt kořene přestupu lékařského (Smilax officinalis) 8 mg (-), zinek (oxid zinečnatý) 7,2 mg (72%), koenzym Q10 (ubichinon) 5 mg (-), měď (oxid měďnatý) 0,3 mg (30%), selen (kvasnice obohacené selenem) 0,02 mg (36,4%).

% DRHP = denní referenční hodnota příjmu

(-) = DRHP není stanovena

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko).

V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Balení

120 tablet - dávka na 2 měsíce

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek.

Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem.

Produkt je zařazen také v sekcích: