Vydejte se s námi
přírodní cestou

Collagen Hyaluro 30 sáčků

Collagen Hyaluro 30 sáčků
Cena: 349 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Collagen Hyaluro obsahuje v 1 sáčku 4000 miligramů hydrolizovaných kolagenních peptidů, tedy krátkých kolagenových řetězců, které mají násobně vyšší vstřebatelnost, než nativní kolageny. Pro naše tělo je tato forma tedy maximálně využitelná. Napomáhá zdravému vzhledu pokožky, zpomaluje proces stárnutí a potlačuje vrásky, strie a celulitidu.

Další významnou složkou je kyselina hyaluronová, která má výjimečně silnou schopnost vázat vodu, proto je skvělá pro hydrataci pokožky.

Dále obsahuje kloubní kolagen typu II, vysoce vstřebatelný vápník, vitamin B7 (biotin), vitamin C, vitamin D3 a extrakt z červené řepy a enzym bromelain. 

Pro svěží chuť je přidáno přírodní sladidlo stévie s příchutí granátového jablka. Vepřový kolagen je navíc našemu tělu bližší než rybí a nemá jeho specifickou rybí vůni.

Samotný kolagen (vepřový, rybí, jakýkoliv..) se z naši trávicí soustavy vlastně nevstřebává. Pokud se ale hydrolizuje na menší molekuly, jeho využitelnost naším organizmem raketově stoupne.

Testovali jste:

100 % testujících doporučuje.

Výsledky testování.

Složení v 1 sáčku [% RHP]

Kolagenní hydrolyzát typu I a III 4 000 mg (-), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, směs laktátu a glukonátu vápenatého (z toho vápník 52,5 mg (6,6 %)), rozvolňující látka: hydrogenuhličitan sodný, aroma: granátové jablko, kyselina askorbová (vitamín C) 53 mg (66 %), sladidlo: Stevia rhebaudiana, bromelain 40 mg (-), extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 20 mg (-), hyaluronát sodný 10 mg (-), kolagen typu II 5 mg (-), vitamín B7 (biotin) 0,2 mg (400 %), cholekalciferol (vitamín D3 0,00125 mg (25 %)).

%RHP = denní referenční hodnota příjmu

(-) = RHP není stanovena

Dávkování

1 sáček denně nasypejte do sklenice, zalijte 1,5 – 2 dcl vody a nechte 2-3 min rozpustit. Doporučuje se užívat dlouhodobě.

Balení

30 sáčků

Upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro mladistvé do 12 let, pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě od 5 °C do 25 °C v uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Produkt je zařazen také v sekcích: