Vydejte se s námi
přírodní cestou

Chaga 500 mg 90 kapslí

Chaga 500 mg 90 kapslí
Cena: 449 Kč
Přejít k nákupu

Popis

Chaga, neboli Rezavec šikmý, roste na kmenech stromů, nejčastěji bříz, v oblastech východní Evropy a Sibiře. Sbírá se na podzim a na jaře, kdy má největší koncentraci účinných látek. Chaga byla využívána v Ruské tradiční medicíně již od 16. století a ani dnes popularita této houby neklesá. Podporuje přirozenou imunitu, správnou funkci jater, srdce a trávicího traktu. Dále přispívá k normálnímu stavu pokožky, normální hladině cholesterolu a k normalizaci krevního tlaku. Přípravek je vytvořen dvojitou extrakcí.

Složení v 1 kapsli

Chaga (Innonotus obliquus) - extrakt z nadzemní části (standardizovaný na 40% polysacharidů) 500 mg (-), rostlinná kapsle (HPMC).

% DRHP = denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování

Užívejte 1 - 3 kapsle denně.

Balení

90 kapslí - dávka na 30 až 90 dní

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Užívejte na lačno, min. 30 minut před jídlem, nebo aspoň hodinu po jídle. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC v uzavřeném obalu.

Produkt je zařazen také v sekcích: